EwidencjaFirm.pl - katalog firm, produktów i artykułów.

 
 
 
 

Logowanie

Zapomniałem hasło
Jeżeli nie masz jeszcze konta w naszym serwisie utwórz konto

Utwórz profil dla swojej firmy

EwidencjaFirm.pl to przewodnik po firmach. Jest to otwarty katalog polskich firm z różnych sektorów. Publikuje informacje o firmie - nazwę firmy, adres, godziny otwarcia, telefon kontaktowy, email, adres strony internetowej, współrzędne na mapie a także opis firmy i prezentowaną ofertę i produkty. Informacje o poszukiwanej firmie można znaleźć poprzez wyszukiwanie i za pośrednictwem ciekawych artykułów promocyjnych. Strona ta pomaga firmom promować swoje towary i usługi wśród społeczeństwa, a odwiedzającym katalog pomaga znaleźć dokładne informacje o interesującej ich firmie.

 

Dodanie firmy wiąże się z rozpoczęsciem współpracy z naszą agencją marketingową. Zapewniamy responsywną i nowoczesną stronę internetową dla Twojej firmy w oparciu o lokalne pozycjonowanie Twojej firmy. Pośród konkurencji na pewno będziesz się wyróżniał/a. Zapraszam do współpracy!. Dodaj firmę

 

Promocja firmy w katalogu biznesowym

Promocja firmy na stronie EwidencjaFirm.pl jest znacznie skuteczniejsza niż na innych stronach internetowych.

 

Przede wszystkim głównymi gośćmi tej strony są przedsiębiorcy i przedstawiciele biznesu. Informacje podane tutaj są niezwłocznie aktualizowane co jest dla nich istotne. Nasi goście szukają informacji, a nie zabawy czy rozrywki — to wysokiej jakości grupa docelowa. Dlatego osoby, które zwykle stają się nowymi klientami i partnerami, zobaczą prezentację i reklamę Twojej firmy.

 

Po drugie, prezentacja firmy w katalogu biznesowym przy powiązanych danych kontaktowych firm podniesie prestiż Twojej firmy i zwiększy jej świadomość wśród osób, które pracują w Twojej branży. Prezentacja na pierwszej stronie przyciągnie jeszcze więcej odwiedzających i będzie świetną częścią narzędzi marketingowych Twojej firmy.

 

Udostępniamy również wykazy firm w najpopularniejszych obszarach działalności oraz danych rejonach (zarządzamy około 500 lokalnymi serwisami) - to bardzo popularne i często odwiedzane strony internetowe dostępne w ofercie EwidencjaFirm.pl. Odwiedzający uwielbiają to, że nie musisz przeglądać stron katalogu lub wybierać spośród tysięcy firm reklamujących się online, aby znaleźć firmę do współpracy. Wybieramy najlepszych - zostań nimi, a więcej osób wybierze Twoje usługi lub towary.

 

Posiadamy kilka możliwości współpracy! Wybierz jedną i oczekuj nowych klientów! Załóż konto i dowiedz się więcej!

 

ZAREJESTUJ SIĘ  lub zaloguj

 

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez HAD Imperium Robert Jędrzejczyk i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ewidencjafirm.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę