EwidencjaFirm.pl - katalog firm, produktów i artykułów.

 
 
 
 

Reklama i cennik

EwidencjaFirm.pl to projekt wyjątkowy w swojej idei, profesjonalny w realizacji i administracji. Tylko tutaj odwiedzający znajdą w jednym miejscu dane kontaktowe polskich firm. Dostarczamy i regularnie aktualizujemy również inne przydatne informacje - artykuły firmowe promujące usługi i produkty, komunikaty prasowe oraz porady eksperckie firm z katalogu biznesowego.

Dla wygody zwiedzających wybieramy listy firm w najbardziej potrzebnych sferach – przedstawione według obszarów działalności, firmy te zwracają uwagę i otrzymują więcej zamówień i zleceń.

Jesteśmy zawsze otwarci na oferty współpracy – wymiana linków, wspólne projekty informacyjno-promocyjne, udział w różnych promocjach i wydarzeniach, wymiana barterowa. Zawsze mamy pomysły, aby ten czy inny projekt był ciekawszy, aby szerzej rozpowszechniać informacje, podejmujemy całą pracę zdecydowanie, pracujemy szybko i sprawnie, aktywnie poszerzamy obszar naszej działalności.

 

Usługi reklamowe

Ważne jest nie tylko solidne zaprezentowanie swojej firmy, ale także dostarczenie przydatnych informacji o usługach świadczonych w Internecie. Naszym klientom możemy zaproponować najbardziej pasującą do ich działalności opcję reklamy:


1. Reklama w internetowym katalogu firm:

- Hosting danych firmy, opisu działalności i zdjęć;
- Reklama wizualna (tworzenie i umieszczanie billboardów);
- Hosting artykułów informacyjnych i artykułów;
- Promocja produktów Twojej firmy;

2. Tworzenie i obsługa content marketingu (marketing treści Twojej firmy);

- Tworzymy i zarządzamy aktualnie ponad 500 serwisami;
- Dostarczamy firmom możliwość współpracy na łamach publikacji artykułów promocyjnych;

3. Rozwój i administracja reprezentatywnej strony internetowej;

- Projektujemy responsywne strony internetowe;
- Opieka nad stroną www;

4. Rozwój i administracja sklepu internetowego;

- Promocja i zwiększenie rozpoznawalności ecommerce;
- Pozycjonowanie sklepów internetowych i danych produktów;

5. Usługi copywritingu

- Unikalne opisy produktów i artykułów;
- Niepowtażalne treści na strony internetowe w oparciu o CTA;

 

 

Pomagamy zwiększyć świadomość marki i przyciągnąć do Twojej firmy grupę docelową Twojej firmy:

 • Usługi SEO:
  - Analiza otoczenia konkurencyjnego;
  - Wybór najtrafniejszych słów kluczowych;
  - Wewnętrzna optymalizacja i utrzymanie SEO;
  - Optymalizacja i utrzymanie zewnętrznego SEO;
  - Wsparcie dla osiągniętego wyniku;

 

 

Czekamy na Ciebie - w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt ze wskazanymi kontaktami.

 

HAD Imperium Robert Jędrzejczyk
Telefon: +48
E-mail: kontakt(at)ewidencjafirm.pl
Adres: 97-400 Bełchatów, ul Wojska Polskiego 92A

HAD Imperium
Telefon: +48 
E-mail: info@
Adres: 97-400 Bełchatów, ul Wojska Polskiego 92A
 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez HAD Imperium Robert Jędrzejczyk i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://ewidencjafirm.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę